Lapinoo

Lapinoo Kocyk Bambusowy Baletnice

1 18 23 114 07

Nowy

Rozmiar: 80x100 cm

Kolor: ciemny fiolet
Wypustka: fuksja

Skład:

  • tkanina zewnętrzna: 70% CV bambus, 28% bawełna organiczna, 2% poliester
  • tkanina wewnętrzna: 100% CV bambus
  • wypełnienie: 100% bawełna

Szczegóły

357,00 zł

OPIS

+

-

Lapinoo to francuska marka oferująca wysokiej jakości tekstylia dla dzieci. Marka powstała, opierając swe produkty na unikalnym designie, naturalnych tkaninach i szczególnej dbałości o produkt, jaki trafia w Twoje ręce.
Lapinoo chce otaczać Wasze dziecko bezpiecznymi produktami z wysokogatunkowych, specjalnie wyselekcjonowanych tkanin i akcesoriów. Do tworzenia kocyków, pościeli i innych akcesoriów dla dzieci firma wykorzystuje takie surowce jak: bambus, bawełnę, welur bambusowo-bawełniany, wysokiej jakości włókninę bawełnianą, perłę, kokos. Lapinoo powstał z miłości do dzieci. Ich dobro i komfort są najważniejsze przy tworzeniu naszych produktów, dlatego firma dba by pobudzać dziecięcą wyobraźnię, by uczyć i bawić. Patrząc na rozwój i obcując z dziećmi na co dzień, coraz lepiej znamy ich potrzeby i wiemy, że dziecięca wyobraźnia rozwija się w zaskakującym tempie. Lapinoo stworzył kolekcję autorskich projektów wymyślonych z dziećmi i dla dzieci. Poznaj z nami świat przyjaznych i kolorowych PIRATÓW, odważnych i miłych zwierząt z afrykańskiego SAFARI, a także wielu innych naszych przyjaciół.

BALLERINES
Lubisz taniec i muzykę? W kolekcji BALLERINES Lapinoo poznasz wesołą Emmę, piękną Celine i upartą Laure ? trzy przyjaciółki, które uwielbiają wspólną zabawę. Wszystkie cieszą się z chwil spędzonych razem na zajęciach baletu. Ćwiczą, bawią się i w pełni korzystają z czasu beztroskiego dzieciństwa. Zapraszamy Cię do świata roztańczonych przyjaciółek, kolorowych kokardek, delikatnych podskoków i tiulowych spódniczek? Lapinoo przede wszystkim pokazuje Ci świat radości i zabawy, gdzie taniec i podskoki są tylko bramą do poznawania przyjaźni, która nas buduje i pomaga w poznawaniu otaczającego nas świata, a wieczorem do krainy pełnej kolorowych snów. Niech świat fantazji Twojego Maluszka zawiruje z BALLERINES Lapinoo.

Wyjątkowo miły w dotyku kocyk Lapinoo, sprawdzi się podczas codziennych spacerów Twojego maleństwa. Zapewni on odpowiednią temperaturę ciała podczas pobytu na świeżym powietrzu. Wykonany z jednej strony z wysokogatunkowego włókna bambusowego, z drugiej natomiast z weluru bambusowo-bawełnianego. W środku kocyk wypełniony jest włókniną bawełnianą, która zapewnia jednocześnie lekkość i optymalne ciepło. Zastosowanie naturalnych materiałów sprawia, że jest on produktem antyalergicznym.

SZCZEGÓŁY

+

-

DOSTAWA

+

-

UDOSTĘPNIJ

+

-

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lapinoo Kocyk Bambusowy Safari - biały-fuksja

Rozmiar: 80x100 cm

Kolor: biały
Wypustka: turkusowy

Skład:

  • tkanina zewnętrzna: 70% CV bambus, 28% bawełna organiczna, 2% poliester
  • tkanina wewnętrzna: 100% CV bambus
  • wypełnienie: 100% bawełna
1