GEOMAG

Geomag KOR Tazoo Beto - 68 elementów

KOR-601

Nowy

Zestaw zawiera 68 elementów.

wiek: 5+

Szczegóły

129,99 zł

OPIS

+

-

Geomag KOR to seria klocków magnetycznych od Geomag. 

Tworzenie konstrukcji polega na promienistym układaniu klocków wokół metalowej kuli. Do zabudowania kuli wystarczy 26 klocków, które tworzą solidny rdzeń umożliwiający nieograniczoną kreację kształtów. Klocki posiadają  nakładki, które pozwalają tworzyć konstrukcje o różnych kształtach i urozmaicają zabawę.

Dzięki dużej sile magnesów powstałe bloki można obracać, tworząc niekończące się kombinacje.
Bloki można dowolnie skręcać, obracać i usuwać. 


Specjalne akcesoria pozwalają tworzyć różne postacie o wyraźnych charakterach: słodkie i urocze  zwierzątka lub silne i niebezpieczne kosmiczne bestie.   

TAZOO to seria uroczych, zabawnych zwierzątek, które powstały w wyniku magnetycznej burzy i migracji asteroidów KOR we wszechświecie. 
Część z asteroidów KOR wylądowała w świecie fantazji, tworząc różne, śmieszne zwierzątka. Po wylądowaniu na ziemi zwierzątka TAZOO zamieszkały w lasach i morzach. 
Mieszkańcy mórz to Tazoo Beto. Za pomocą oczu, płetw itp. zbudujesz słodkie rybki, które za pomocą kilku ruchów przekształcisz w wieloryba lub groźnego rekina. 
W lesie mieszkają Tazoo Paco. Za pomocą akcesoriów zbudujesz żaby i  jaszczurki, które kilkoma ruchami przekształcisz  m.in. w żuka i sowę. 
A jak będzie wyglądało Twoje kosmiczne zwierzątko?

SZCZEGÓŁY

+

-

DOSTAWA

+

-

UDOSTĘPNIJ

+

-

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Geomag klocki Color Pink - 22 elementy

zestaw zawiera 22 elementy

wiek: 3+

1